Ортодонтія – вирівнювання зубів

Вирівнювання зубів у будь-якому віці за допомогою брекет-систем

Ортодонтія покликана вирішувати проблеми неправильного прикусу у дітей та дорослих, і компетентність у цій справі відіграє чималу роль. У стоматологічній клініці ЛАІВ-дент працюють професійні ортодонти з 12-річним стажем та успішною лікарською практикою.

Неправильний прикус є причиною нерівномірного навантаження на щелепу, що призводить до болю жувальних м’язів, а в деяких випадках – навіть голови та шиї. Крім того, він може спровокувати ранню втрату зубів. Убезпечити себе від негативних наслідків неправильного прикусу можна звернувшись за допомогою до ортодонта.

Носіння брекетів чи пластинок є найпоширенішими типами ортодонтичних систем, що усувають зубощелепні аномалії. Лікар-ортодонт детально ознайомить з усіма нюансами лікування та буде вести спостереження на кожному з його етапів.

Вирівнювання зубів за допомогою брекетів
Вирівнювання зубів за допомогою брекетів

Методи вирівнювання зубів у дитячій та дорослій ортодонтії

Брекети для виправлення прикусу – це система, головним елементом якої є дуга, під тиском котрої зуби поступово переміщуються в необхідне положення. Брекети надійно тримаються на зубах упродовж визначеного терміну за допомогою спеціального клею. Тривалість носіння конструкцій визначається в залежності від стану зубів та ступеня викривлення. Системи встановлюються на постійні здорові зуби.

Є можливість вибору різних видів брекетів:

  • металеві – традиційні брекет-системи, є міцними та стійкими, але метал досить помітний на зубах;
  • керамічні – достатньо міцні і не надто помітні на зубах, потребують довшого терміну носіння;
  • сапфірові – абсолютно прозорі та комфортні брекети, котрі вимагають значної обережності під час прийому їжі та вирізняються вищою ціною;
  • лінгвальні – повністю невидимі брекети, які кріпляться до задньої частини зуба, потребують складнішої установки.
Брекет-системи для виправлення прикусу
Брекет-системи для виправлення прикусу

Ортодонтичні пластинки відмінно вирішують проблему неправильного прикусу в маленьких дітей. Їх застосовують для виправлення зубних дефектів на молочних або змішаних прикусах. Часто носіння пластинки є підготовчим етапом перед встановленням брекетів. Зняти її можна самостійно, що є зручно при чищенні зубів. У той же час надто часте й тривале знімання ортодонтичних пластин може суттєво знизити ефективність їхнього застосування.

У будь-якому випадку фахівці нашого стоматологічного центру нададуть професійну консультацію та оберуть найефективніший варіант для вирівнювання зубів. Надаємо гарантію та приємно дивуємо вартістю стоматологічних послуг.

icon

Повна ліцензія

Здійснюємо виключно ліцензовану діяльність

icon

Вузька спеціалізація

Кожен напрямок лікування веде окремий фахівець

icon

Сучасне обладнання

Використовуємо новітню техніку на всіх етапах лікування

icon

Усі процедури на місці

Повна укомплектованість стоматологічним обладнанням


Вартість послуг

Процедура Вартість, грн
Шинування скловолоконною стрічкою одного зуба 350

Контакти стоматології ЛАІВ-дент

Завітайте у стоматологічний центр ЛАІВ-дент та особисто переконайтесь у високій якості надання послуг та дружній атмосфері. Запишіться на прийом у будь-який зручний для вас час.

Адреса й телефони

Графік роботи

понеділок–п'ятниця 9:00–20:00
субота 9:00–15:00
неділя вихідний