Протезування зубів у стоматології ЛАІВ-Дент

Сучасні ліцензовані техніки протезування зубів з гарантією на 3 роки

Лікування зубів шляхом встановлення протезів стає в нагоді коли потрібно відновити пошкоджені чи втрачені зуби. Лікарі стоматологічного центру ЛАІВ-дент мають значний досвід успішного підбору та встановлення протезів, у тому числі на імплантах. Косметична реконструкція та повне відновлення втрачених зубів у сучасній стоматології досягли високого рівня завдяки новітньому обладнанню та професійним методикам.

Наші стоматологи застосовують лише перевірені роками техніки і контролюють процес лікування на всіх його етапах. Клініка ЛАІВ-дент має оснащену зубнотехнічну лабораторію та відповідного фахівця. Зубний технік бере безпосередню участь у лікувальному процесі і в разі необхідності оперативно відкоригує виготовлений протез.

Протезування зубів у стоматологічному центрі ЛАІВ-дент
Протезування зубів у стоматологічному центрі ЛАІВ-дент

Задля покращення взаємодії між лікарем та пацієнтом ми використовуємо демонстраційні моделі протезів, що дозволяють наочно та з урахуванням усіх нюансів відобразити наявну ситуацію, можливі шляхи її вирішення та очікуваний результат.

Пропонуємо декілька різновидів сучасних протезів для зубів. Стоматолог допоможе обрати варіант як для повного протезування, так і для заміщення одного окремого зуба.

Металокерамічні та прес-керамічні коронки
Металокерамічні та прес-керамічні коронки

Металокерамічні коронки – найбільш оптимальний варіант відновлення зубного ряду. Це міцні та надійні протези, що не викликають алергічних реакцій і мають естетичний вигляд. Являють собою коронку із керамічним напиленням на металевому каркасі. З високою точністю відтворюють колір і фактуру власних зубів та не тьмяніють із віком. При правильному догляді прослужать не менш ніж 10-15 років.

Прес-кераміка – це спосіб протезування з використанням пресованої керамічної маси, котра без металічної основи може самостійно тримати зубне навантаження. На відміну від інших видів коронок вона є дуже легкою, а завдяки пресуванню – найщільнішою. Колір зубів, покритих прес-керамічною коронкою, більш глибокий та насичений і майже не відрізняється від природнього. Суттєвою перевагою є й те, що для її встановлення потрібно обточити значно менше тканин зуба в порівнянні з рештою методів протезування.

Цирконієві та суцільно-цирконієві протези
Цирконієві та суцільно-цирконієві протези

Цирконієві коронки виготовляються на каркасі з оксиду цирконію. Оксид цирконію – це напівпрозорий матеріал, за допомогою якого можна відтворити натуральну будову зубів. Мають практично невагому конструкцію і бездоганно естетичний вигляд за рахунок керамічного напилення. Цирконієві зубні протези вирізняються міцністю та витримують високі навантаження. Окрім того, вони є антибактеріальним виробом, що унеможливлює утворення карієсу.

Суцільно-цирконієві коронки повністю виточені з діоксиду цирконію. Вони поступаються своїм естетичним виглядом, але значно виграють у міцності. Саме завдяки стійкості до сколів цілісні цирконієві протези є найкращим варіантом для встановлення на жувальні зуби. Такі коронки довговічні та витривалі. Організм добре приймає матеріал без жодних алергічних реакцій.

Бюгельне протезування зубів
Бюгельне протезування зубів

Бюгельні протези є знімними конструкціями, які виконують не лише косметичну функцію, а й забезпечують правильну форму прикусу. Їх основою є металева дуга, котра рівномірно розподіляє навантаження по всій щелепі. У експлуатації бюгельні протези зручні, вони легко фіксуються та займають менше місця в порівнянні із громіздкими пластмасовими аналогами. Коректно виготовлені протези сприятимуть швидкому звиканню та непомітному носінню. Бюгельне протезування зубів рекомендоване при пародонтиті, оскільки конструкція надійно фіксує рухомі зуби.

Стоматологи клініки ЛАІВ-дент більш детально ознайомлять із можливими способами протезування, професійно проконсультують щодо вибору протезу та подальшого лікування.

icon

Повна ліцензія

Здійснюємо виключно ліцензовану діяльність

icon

Вузька спеціалізація

Кожен напрямок лікування веде окремий фахівець

icon

Сучасне обладнання

Використовуємо новітню техніку на всіх етапах лікування

icon

Усі процедури на місці

Повна укомплектованість стоматологічним обладнанням


Вартість послуг

Процедура Вартість, грн
Вкладка кореневокультєва виготовлена лабораторним методом 900
Вкладка кореневокультєва розбірна виготовлена лабораторним методом 1100
Вкладка кореневокультєва виготовлена лабораторним методом з оксиду цирконію 900
Коронка або фасетка металокерамічна високоестетична (японського виробництва) та аналоги (1 коронка) 3800
Коронка або фасетка металокерамічна високоестетична (японського виробництва) та аналоги (2 коронки) 3600
Коронка або фасетка металокерамічна високоестетична (японського виробництва) та аналоги (3 і більше коронок) 3300
Високоестетична кераміка на каркасі з діоксиду цирконію (1-9 коронок) 8100
Високоестетична кераміка на каркасі з діоксиду цирконію (9-14 коронок) 8500
Акція!!! Коронка або фасетка виконана з діоксиду цирконію в повній анатомії. 3800
Повний або частковий знімний протез з пластмасовим базисом з гарнітурою зубів імпортного виробництва 4100
Повний або частковий знімний протез з пластмасовим базисо з гарнітурою зубів імпортного виробництва Vivadent 6250
Бюгель фрезований (2 атачмени) 25200
Гнучкий частковий знімний протез із термопластичного матеріалу (Deflex та аналоги) 8750
Адгезивний протез 1700

Контакти стоматології ЛАІВ-дент

Завітайте у стоматологічний центр ЛАІВ-дент та особисто переконайтесь у високій якості надання послуг та дружній атмосфері. Запишіться на прийом у будь-який зручний для вас час.

Адреса й телефони

Графік роботи

понеділок–п'ятниця 9:00–20:00
субота 9:00–15:00
неділя вихідний