Вектор-терапія (лікування пародонтиту)

Пародонтальна терапія з використанням апарату Vektor («Вектор») у комплексному лікуванні захворювань пародонту

Ультразвукова система «Вектор» є дієвим способом продовження життя зубів, зміцнення кісткових тканин, уникнення хірургічного втручання та ушкодження м’яких тканин при пародонтиті. Він допомагає позбутися причин захворювання – зубного каменю, токсинів і бактерій, що знаходяться глибоко в ясенних кишенях.

Вектор-терапія – одна з надвисоких технологій у стоматології, так як дає змогу лікувати уражені інфекцією тканини на мікрорівні.

Пародонтит – це запалення ясен, при якому ослаблюється з’єднання зуба зі щелепними тканинами, і без своєчасного та грамотного лікування може стати причиною його випадіння.

Вектор-терапія у лікуванні пародонтиту
Вектор-терапія у лікуванні пародонтиту

Ультразвуковий апарат для якісного закритого лікування пародонтальних кишень «Вектор» відмінно лікує у випадку захворювань пародонту і запобігає випадінню зубів.

Як працює вектор-терапія

Дія апарату Вектор:

  • безболісна і максимально бережна щодо емалі та дентину;
  • забезпечує повне позбавлення від бактерій і під’ясенного каменю;
  • ретельно очищує пародонтальні кишені.

Апарат створює ультразвукові коливання, котрі знищують усі наявні в ясенній кишені патогенні бактерії. Процедура проводиться декілька разів із визначеними лікарем інтервалами. Уже за декілька днів будуть відчутні результати лікування, а по його закінченні клієнти позбуваються абсолютно всіх симптомів захворювання: рухомості зубів, запалення ясен, кровотечі, неприємного запаху із рота.

Ультразвуковий апарат «Вектор» для лікування захворювань пародонту
Ультразвуковий апарат «Вектор» для лікування захворювань пародонту

Неймовірна ефективність вектор-терапії як профілактичного та відновлюючого способу лікування пародонтиту доведена багаторічною практикою. Вона застосовується також для профілактики ускладнень після проведених операцій на тканинах пародонту.

Лікування апаратом Vektor у більшості випадків дає змогу уникнути хірургічного втручання, котре раніше вважалося неминучим. Відповідно, період відновлення після процедур минає швидко та за відсутності хворобливих відчуттів і набряків.

Наш стоматологічний центр обладнаний апаратом Вектор і успішно лікує захворювання пародонту, зберігаючи пацієнту його власні живі та здорові зуби.

icon

Повна ліцензія

Здійснюємо виключно ліцензовану діяльність

icon

Вузька спеціалізація

Кожен напрямок лікування веде окремий фахівець

icon

Сучасне обладнання

Використовуємо новітню техніку на всіх етапах лікування

icon

Ідеальна дезінфекція

Відповідність санітарним нормам та якісна стерилізація


Вартість послуг

Процедура Вартість, грн
Первинна Vector – терапія на одній щелепі з анастезією 2400
Вторинна Vector – терапія на одній щелепі 1500

Контакти стоматології ЛАІВ-дент

Завітайте у стоматологічний центр ЛАІВ-дент та особисто переконайтесь у високій якості надання послуг та дружній атмосфері. Запишіться на прийом у будь-який зручний для вас час.

Адреса й телефони

Графік роботи

понеділок–п'ятниця 9:00–20:00
субота 9:00–15:00
неділя вихідний