Кісткова пластика (остеопластика) при імплантації зубів

Сучасна методика відновлення об’єму втрачених кісткових тканин щелепи

Кісткова пластика – це операція з нарощення тканин кістки, потреба в котрій найчастіше виникає перед проведенням імплантації зубів. Для їхнього успішного вживлення кістка повинна відповідати конкретним вимогам щодо висоти і ширини. Процедура являє собою введення субстрату, на якому наростатиме кістка.

Дефіцит об’єму кісткової тканини виникає у випадках:

  • індивідуальних анатомічних особливостей;
  • травмування щелепи;
  • тривалого проміжку часу між видаленням зуба та імплантацією (без необхідного навантаження кістка атрофується);
  • травм при видаленні зуба;
  • запальних процесів у кістковій тканині.
Нарощення об’єму втраченої кісткової тканини
Нарощення об’єму втраченої кісткової тканини

Нестача кісткової тканини має суттєвий вплив на розлад звичної життєдіяльності людини і провокує деформацію щелепи, зміни контуру обличчя, порушення вимови.

Як проводиться кісткова пластика у клініці ДАІВ-дент

Клієнт проходить професійну діагностику на сучасній апаратурі у нашому стоматологічному центрі. В разі необхідності стоматолог ознайомить із нюансами підготовки та процедурою проведення кісткової пластики. Операція проходить із використанням якісного знеболювального та місцевої анестезії. Клініка повністю забезпечена необхідним обладнанням та відповідними умовами для здійснення подібних процедур, котрі ми успішно практикуємо вже впродовж років. Післяопераційний період минає без сильно виражених больових відчуттів, можливий незначний набряк м’яких тканин.

Кісткова пластика щелеп в стоматологічному центрі ЛАІВ-дент
Кісткова пластика щелеп в стоматологічному центрі ЛАІВ-дент

Кістковий замінник Botiss Cerabone (Німеччина)

Стоматологи ЛАІВ-дент працюють із якісними німецькими матеріалами Botiss Cerabone. Завдяки успішності застосування цей кістковмісний матеріал тваринного походження вважається найбільш надійним, передбачуваним, стабільним, а головне – абсолютно безпечним мінеральним компонентом кістки. Будь-які органічні речовини, на котрі б зміг відреагувати людський організм, у гранульованому препараті Botiss Cerabone відсутні. А оскільки м’які тканини ростуть у 3-5 разів швидше ніж кістка, щоб уникнути розсмоктування кісткового замінника, між ним та м’якою тканиною встановлюється мембрана BotisJason membrane. Таким чином, кістка вростає у кістковий замінник, відтворюючи необхідну форму.

Кісткова пластика є складною та серйозною операцією, що потребує ретельної підготовки та відновлення після її проведення. Завдяки професіоналізму та досвіду наших фахівців вона проходить успішно і допомагає навіть у найбільш важких випадках. Окрім того, її вартість операції у стоматологічному центрі ЛАІВ-дент приємно порадує.

icon

Повна ліцензія

Здійснюємо виключно ліцензовану діяльність

icon

Вузька спеціалізація

Кожен напрямок лікування веде окремий фахівець

icon

Сучасне обладнання

Використовуємо новітню техніку на всіх етапах лікування

icon

Ідеальна дезінфекція

Відповідність санітарним нормам та якісна стерилізація


Вартість послуг

Процедура Вартість, грн
Кісткова пластика при імплантації із застосування остеопластичного матеріалу «botiss® cerabone» і мембрани «botiss Jason® membrane» часткова 9240
Кісткова пластика при імплантації із застосування остеопластичного матеріалу «botiss® cerabone» і мембрани «botiss Jason® membrane» повна 18900
Підняття дна гайморової пазухи (синус-ліфт) із застосування тромбоцитарного концентрату з факторами росту та остеопластичного матеріалу «botiss® cerabone» і мембрани «botiss Jason® membrane» 18900
Виготовлення індивідуального хірургічного шаблону для проведення постановки імплантантів без розрізу 4620

Контакти стоматології ЛАІВ-дент

Завітайте у стоматологічний центр ЛАІВ-дент та особисто переконайтесь у високій якості надання послуг та дружній атмосфері. Запишіться на прийом у будь-який зручний для вас час.

Адреса й телефони

Графік роботи

понеділок–п'ятниця 9:00–20:00
субота 9:00–15:00
неділя вихідний