Професійна гігієна

Професійна гігієна порожнини рота є запорукою здоров’я зубів і бездоганної усмішки

Професійна гігієна зубів є досить затребуваною процедурою, оскільки окрім профілактики карієсу і захворювань ясен, вона дає змогу отримати свіжий подих, більш світлий колір емалі та, звісно ж, доглянуту усмішку.

Процедура професійної гігієни полягає у видаленні зубного нальоту та каменю – саме вони є причиною кровоточивості та набряку ясен і характерного неприємного запаху з рота. Оскільки повністю вичистити важкодоступні місця в ротовій порожнині, де накопичуються зубні відкладення, в домашніх умовах практично не можливо, рекомендовано двічі на рік обстежуватися в лікаря-стоматолога. При необхідності він проведе професійну чистку зубів із застосуванням ультразвукового та содоструйного апаратів.

Професійна чистка зубів ультразвуком

Ультразвуковий апарат застосовують при знятті зубного каменю, як над’ясенного так і під’ясенного. За допомогою спеціальної насадки зуби очищаються від каменю під дією вібрації та води. При професійній чистці зубів не варто боятися пошкодження зубів, пломб чи ясен, так як метод ультразвуку є абсолютно безпечним. Окрім того, під час процедури лікар може помітити проблеми з зубами і вчасно вжити необхідних заходів.

Для більш ретельного очищення проводиться мікроабразивне полірування содоструйним апаратом. Завдяки цій процедурі знімається пігментований та м’який зубний наліт. Суть методу полягає в поєднанні повітря, води та спеціального стоматологічного порошку, які подаються під напором. Чистка содоструйним апаратом вважається найбільш ефективним посеред інших способів чищення та відбілювання зубів.

У процесі комплексної професійної чистки зубів пацієнт проходить наступні етапи:

  1. Огляд ротової порожнини і стану зубів та ясен;
  2. Ультразвукове видалення зубного каменю;
  3. Мікроабразивне полірування содоструйним апаратом;
  4. Обробка зубних поверхонь спеціальною щіточкою з використанням полірувальних паст;
  5. Покриття чутливих ділянок фтор-лаком для їх зміцнення та надання додаткового захисту від бактерій та кислот;
  6. Надання лікарем-стоматологом корисних порад та рекомендацій із догляду за ротовою порожниною та зубами.
Мікроабразивне полірування содоструйним апаратом
Мікроабразивне полірування содоструйним апаратом

Тривалість процедури визначається індивідуально в залежності від стану ротової порожнини. Після проведення всіх заходів із видалення твердих та м’яких відкладень, зуби стають білішими, а їхня поверхня – гладкою. Крім того, таке чищення довгий час захищатиме зуби від появи нового нальоту на зубах і, відповідно, від утворення зубного каменю.

Наші фахівці проводять огляд ясен на наявність запальних процесів, набряку, припухлості, таким чином попереджаючи можливе захворювання на пародонтит та пародонтоз. У разі необхідності – проводять лікування. Запальний процес в яснах спричиняють зубні відкладення, в яких накопичуються бактерії, і саме від таких відкладень позбавляє професійна чистка зубів.

Проведення професійних профілактичних і гігієнічних заходів, а також щоденний догляд за ротовою порожниною вдома – запорука здоров’я зубів і привабливої усмішки.

icon

Сучасне обладнання

Використовуємо новітню техніку на всіх етапах лікування

icon

Відсутність черг

Лікарські прийоми за чітким розкладом

icon

Ідеальна дезінфекція

Відповідність санітарним нормам та якісна стерилізація

icon

Адекватна ціна

Помірні ціни на високоякісні стоматологічні послуги


Вартість послуг

Процедура Вартість, грн
Професійна гігієна (зняття зубних відкладень за допомогою ультразвукового скейлера, обробка содоструменевим апаратом, поліровка зубів) однієї щелепи 800
Професійна гігієна однієї щелепи із значними відкладеннями 950
Професійна гігієна двох щелеп 1100
Професійна гігієна двох щелеп із значними відкладеннями 1200
Професійна гігієна двох щелеп з ортодонтичними конструкціями 1400

Контакти стоматології ЛАІВ-дент

Завітайте у стоматологічний центр ЛАІВ-дент та особисто переконайтесь у високій якості надання послуг та дружній атмосфері. Запишіться на прийом у будь-який зручний для вас час.

Адреса й телефони

Графік роботи

понеділок–п'ятниця 9:00–20:00
субота 9:00–15:00
неділя вихідний