Стоматологічна діагностика

Точні методи діагностики в сучасній стоматології – запорука вдалого лікування

Точна і правильна діагностика стоматологічних захворювань є першим і невід’ємним етапом складання плану їх подальшого лікування. Взаємодія пацієнта з лікарем у процесі діагностування базується на клінічних та інструментальних дослідженнях, що передбачають застосування сучасного обладнання, передових методик і професійної консультації відповідного фахівця. Усі діагностичні процедури є безболісними і нешкідливими, вони проводяться в комфортних умовах.

Індивідуальний підхід до кожного клієнта, що звертається у клініку, допомагає швидко позбутися всіх побоювань і впевнитися в якісній діагностиці захворювань та ефективності подальшого лікування.

Комп’ютерний томограф для стоматологічної діагностики
Комп’ютерний томограф для стоматологічної діагностики

Усе діагностичне обладнання знаходиться у приміщенні стоматологічного центру, завдяки чому наші пацієнти позбавлені зайвих турбот. Наприклад, для належного лікування кореневих каналів потрібно зробити томографічні знімки зубів до та після процедури. Безумовно зручно, що все необхідне для цього обладнання знаходиться на відстані декількох кроків.

Діагностична апаратура та оснащення нашої клініки є одними із кращих з-поміж багатьох інших стоматологічних кабінетів. Про це говорить і той факт, що саме до нас звертаються пацієнти із направленнями від лікарів-отоларингологів для проведення діагностичних процедур.

Точна комплексна діагностика проводиться дентальним комп’ютерним томографом Morita (Японія) Veraview Epocs 3D R 100, котрий є одним із найбільш якісних томографів у світі. Він дає надзвичайно чітке зображення, необхідне для достовірної діагностики та результативного лікування. Томограф фіксує навіть найменші деталі, які легко пропустити при обстеженні на застарілій апаратурі, і які з часом можуть призвести до серйозних проблем. Тоді вся затратна робота з лікування зуба, а той декількох, буде марною. Використання нашим стоматологічним центром сучасного обладнання такий негативний результат однозначно виключає.

Мікроскоп для стоматологічної діагностики
Мікроскоп для стоматологічної діагностики

При необхідності проводиться обстеження цифровим радіовізіографом, що є сучасним методом рентгенологічної діагностики зубів та щелеп як дітей так і дорослих. Він дає змогу лікарю швидко отримати зображення на екран комп’ютера та проаналізувати його.

У складних випадках для діагностування застосовується мікроскоп, який дозволяє виявити ураження зубів, що не помітні для неозброєного ока. Перевагою його використання є проведення лікування з мінімальним пошкодженням здорових тканин зуба. Діагностичний мікроскоп сприяє покращенню якості лікування зубів і його наявність допомагає лікарю зберегти зуби пацієнта у якнайкращому стані.

Безумовно, серйозна стоматологія – це використання новітніх методик! А точна діагностика – це перший крок до здоров’я зубів.

icon

Сучасне обладнання

Використовуємо новітню техніку на всіх етапах лікування

icon

Відсутність черг

Лікарські прийоми за чітким розкладом

icon

Усі процедури на місці

Повна укомплектованість стоматологічним обладнанням

icon

Адекватна ціна

Помірні ціни на високоякісні стоматологічні послуги


Вартість послуг

Процедура Вартість, грн
Консультація 100
Консультація головного лікаря, детальний огляд, оформлення медичної карти, постановка діагнозу та складання плану лікування 400
Прицільний рентгензнімок виконаний радіовізіографом 150

Контакти стоматології ЛАІВ-дент

Завітайте у стоматологічний центр ЛАІВ-дент та особисто переконайтесь у високій якості надання послуг та дружній атмосфері. Запишіться на прийом у будь-який зручний для вас час.

Адреса й телефони

Графік роботи

понеділок–п'ятниця 9:00–20:00
субота 9:00–15:00
неділя вихідний