Пластика вуздечок губ та язика

Лазерна пластика вуздечки – доступна і безболісна процедура

Наш стоматологічний центр надає послугу пластики вуздечок язика і губ за допомогою лазера. Процедуру найчастіше проводять у дитячому віці, так як у дорослому після операції може сформуватися рубець або ж доведеться довгий час носити брекети.

Використання лазера для лікувальних процедур – сучасний метод у стоматології. Лазерна пластика сприяє швидкому загоюванню рани після лікарського втручання. А так як ротова порожнина постійно задіяна у фізіологічних процесах – її швидке відновлення дуже важливе.

Лазерна пластика вуздечок язика і губ у дітей
Лазерна пластика вуздечок язика і губ у дітей

Порушення анатомічного стану вуздечки перешкоджає правильному ходу багатьох функціональних процесів, що відбуваються у роті. Занадто коротка вуздечка або її неправильне розміщення спричиняють чимало труднощів: у дитячому віці заважають вчитися правильно розмовляти та приймати їжу, а в дорослому – виникають клопоти з дикцією та під час лікувальних процесів у ротовій порожнині.

Будь-які відхилення у розвитку вуздечки впливають на формування неправильного прикусу у дитини, саме тому є так важливо вчасно діагностувати це порушення та вжити необхідних заходів. З віком ситуація лиш ускладнюється – тканини грубшають, а проміжок між зубами збільшується. І в результаті для виправлення цієї проблеми у більш пізньому віці, підлітки та дорослі, окрім проведення операції, змушені будуть носити брекети.

У роті людини є три вуздечки:

  • під верхньою губою;
  • під нижньою губою;
  • під язиком.

Пластику будь-якої із них наші лікарі проводять як дітям, так і дорослим, але більш ефективною така процедура буде у 6-8 років.

Профілактичний огляд у дитячого стоматолога
Профілактичний огляд у дитячого стоматолога

Процедура лазерної пластики вуздечки

  1. Перед операцією жодна спеціальна підготовка не потрібна, лише дітям призначають контрольні аналізи крові;
  2. У процесі пластики лікарі застосовують місцеву анестезію;
  3. За умови використання лазеру фіксуючі шви не накладаються, так як лазерним променем випалюється зайва тканина і одразу ж припікаються ділянки, на котрих можливе виникнення кровотечі;
  4. Час дії лазера залежить від складності та об’єму роботи і зазвичай становить біля однієї хвилини.
  5. Процес загоювання швидкий, а дискомфорт зовсім незначний;

Пройдіть профілактичний огляд у лікарів-стоматологів нашого центру, щоб переконатися, що у вашої дитини все гаразд, тому що часто жодних явних симптомів та ознак порушення розвитку будь-якої з вуздечок практично не спостерігається.

icon

Повна ліцензія

Здійснюємо виключно ліцензовану діяльність

icon

Вузька спеціалізація

Кожен напрямок лікування веде окремий фахівець

icon

Ідеальна дезінфекція

Відповідність санітарним нормам та якісна стерилізація

icon

Адекватна ціна

Помірні ціни на високоякісні стоматологічні послуги


Вартість послуг

Процедура Вартість, грн
Пластика вуздечки та ушивання під інфільтраційною анастезією 680

Контакти стоматології ЛАІВ-дент

Завітайте у стоматологічний центр ЛАІВ-дент та особисто переконайтесь у високій якості надання послуг та дружній атмосфері. Запишіться на прийом у будь-який зручний для вас час.

Адреса й телефони

Графік роботи

понеділок–п'ятниця 9:00–20:00
субота 9:00–15:00
неділя вихідний