Встановлення імплантів Straumann, Ostem та Inno

Встановлюємо якісні зубні імпланти із стовідсотковою гарантією приживлення

Встановлення зубних імплантів є найкращим рішенням при втраті зуба. У цьому плані протезування значно програє імплантації, так як потребує спилювання емалі сусідніх здорових зубів для закріплення на них коронки або знімного зубного протезу.

Зубний імплант – це титановий стержень, який поміщають у кісткову тканину на місці втраченого зуба, він виконує функцію кореня. Після приживлення стержня, на нього встановлюють коронку. У результаті правильного встановлення зубний імплант успішно замінює власний зуб, повністю прийнявши на себе його функціональне навантаження. Більше того, сучасні зубні імпланти здатні навіть перевершити справжні зуби за такими характеристиками, як міцність, термін служби та надійність.

У стоматологічному центрі ЛАІВ-дент ми працюємо з імплантами трьох виробників: Straumann Roxolid (Швейцарія), Ostem (Корея) та Inno (Корея).

Швейцарські зубні імпланти Straumann Roxolid
Швейцарські зубні імпланти Straumann Roxolid

Швейцарські зубні імпланти Straumann Roxolid з активною поверхнею SLA-activ займають першість серед інших імплантаційних систем у світі.

Переваги зубних імплантів Straumann Roxolid

  • Запатентована унікальна поверхня SLA-activ, яка істотно прискорює процес приживлення імпланта за рахунок високої біоінертності матеріалу (добре сприйняття організмом);
  • Зубні імпланти Straumann приживаються за один місяць, на противагу їм – для приживання звичайних імплантів потрібен термін у 4-6 місяців;
  • Найтонші у світі імпланти (діаметр – 2,9 мм) сприяють легкому встановленню і дають змогу уникнути подальшої кісткової пластики, котра зазвичай подовжує термін приживлення до 8-ми місяців.
  • На жувальну групу зубів встановлюємо імпланти діаметром 3,3 мм і, хоча вони є досить тонкими, ми з упевненістю гарантуємо їх міцність.

Зубні імпланти корейського виробника Inno є більш бюджетним варіантом.

  • При їх розробці використовується чистий титан, що виключає можливість відторгнення встановленого імпланта;
  • Поверхня конструкції пориста і сприяє якісному зростанню клітин кістки;
  • Зубний імплант є високоякісним виробом і не спричиняє дискомфорту після вживлення;
Встановлення зубних імплантів у стоматологічному центрі ЛАІВ-дент
Встановлення зубних імплантів у стоматологічному центрі ЛАІВ-дент

Встановлення імплантаційних конструкцій передбачає завчасну підготовку до операції та догляд за імплантами після вживлення. Вичерпну інформацію наші лікарі-стоматологи надають при індивідуальній консультації.

Для проведення імплантації у нашій стоматологічній клініці є все необхідне обладнання та відповідні умови. Стоматологи застосовують випробувану роками технологію встановлення імплантів і є професіоналами у цій справі. Надаємо гарантію на 3 роки і приємно радуємо адекватною вартістю ліцензованих послуг.

icon

Повна ліцензія

Здійснюємо виключно ліцензовану діяльність

icon

Вузька спеціалізація

Кожен напрямок лікування веде окремий фахівець

icon

Сучасне обладнання

Використовуємо новітню техніку на всіх етапах лікування

icon

Ідеальна дезінфекція

Відповідність санітарним нормам та якісна стерилізація


Вартість послуг

Процедура Вартість, грн
Заміщення втраченого зуба коронкою на імплантанті Inno (Корея); 1-ий етап (місцеве знеболення, вживлення імплантанту, ушивання доступу) 10080
2-ий етап (встановлення формувача ясен, виготовлення мелалокерамічної коронки на стандартному абатмені) 7560
Заміщення втраченого зуба коронкою на імплантанті “Straumann SLA” (Швейцарія); 1-ий етап (місцеве знеболення, вживлення імплантанту, ушивання доступу) 18900
2-ий етап (встановлення формувача ясен, виготовлення мелалокерамічної коронки на стандартному абатмені) 13020
Заміщення втраченого зуба коронкою на імплантанті “Straumann Roxolid SLActiv” (Швейцарія); 1-ий етап (місцеве знеболення, вживлення імплантанту, ушивання доступу) 23100
2-ий етап (встановлення формувача ясен, виготовлення мелалокерамічної коронки на стандартному абатмені) 13020
Заміщення втраченого зуба коронкою на імплантанті “Active Bio” (Alpha Dent, Німеччина); MegaGen; Ostem (Корея) 1-ий етап (місцеве знеболення, вживлення імплантанту, ушивання доступу) 10920
2-ий етап (встановлення формувача ясен, виготовлення мелалокерамічної коронки на стандартному абатмені) 8820

Контакти стоматології ЛАІВ-дент

Завітайте у стоматологічний центр ЛАІВ-дент та особисто переконайтесь у високій якості надання послуг та дружній атмосфері. Запишіться на прийом у будь-який зручний для вас час.

Адреса й телефони

Графік роботи

понеділок–п'ятниця 9:00–20:00
субота 9:00–15:00
неділя вихідний