Cтоматологічний центр ЛАІВ-дент

Сучасна сімейна стоматологія ЛАІВ-дент – це колектив професіоналів, якому довіряють тернопільські сім’ї. Ми пропонуємо повний комплекс стоматологічних послуг від професійної гігієни до складних хірургічних втручань та встановлення імплантів. Кожного клієнта чекає індивідуальний підхід та професійне консультування перед процесом лікування і здорова усмішка – по його завершенні.

image
Колектив стоматологічного центру ЛАІВ-дент

Основне завдання, що стоїть перед нашими фахівцями – це зрозуміти ситуацію пацієнта та вирішити її в найоптимальніший спосіб. Клініка має ліцензії та сертифікати на медичну практику для всіх стоматологічних напрямків та послуг.

Наш девіз: “Fama plures quam opes” – “Хороша репутація дорожча за багатство”

Ми гарантуємо безболісне та успішне лікування, допомогу лікарів вищої категорії, а також доступні ціни.

Головний лікар центру к. м. н. Цвинтарний Андрій Володимирович
Головний лікар к. м. н. Цвинтарний Андрій Володимирович

У чому унікальність стоматології ЛАІВ-дент

Усе необхідне обладнання для діагностики та лікування є наявне у нашій клініці. Ми використовуємо лише новітню техніку та перевірені методики. Точна всестороння діагностика, яка є першим і надважливим етапом результативного лікування, проводиться нашими лікарями за допомогою сучасних рентгенологічного та томографічного апаратів.

Застосовуємо мультидисциплінарний підхід до пацієнта, що полягає в узгодженій роботі всього колективу, коли є потреба в залученні фахівців різних напрямків. І чим складніший випадок, тим важливішу роль відіграє злагоджена робота лікарів та всього персоналу.

Успішна багаторічна практика – безумовна перевага наших фахівців. У стоматологічному центрі ЛАІВ-дент є окремий спеціаліст для кожного виду лікування по спеціальностях:

  • Ортодонт
  • Хірург
  • Ортопед
  • Терапевт
  • Ендодонт
  • Зубний технік

На базі стоматологічного центру працює власна повністю оснащена зубнотехнічна лабораторія. Також діє ливарна лабораторія, де є все необхідне обладнання для виготовлення металокерамічних та цирконієвих коронок і мостів.

Зуботехнічна лабораторія
Зуботехнічна лабораторія у стоматологічному центрі ЛАІВ-дент

Надійна система дезінфекції гарантує повний захист від інфекцій. Ми дотримуємося усіх норм стерильності, кожен кабінет оснащений паровим стерилізатором – автоклавом найвищого класу (В), що працює по принципу фрикційного вакууму і забезпечує 100%-й ефект навіть для пористих поверхонь. Усі хірургічні інструменти запаковані у крафт-пакети.

Наші лікарі обов’язково ведуть медичні карти пацієнтів (хоча ця практика все ще не є досить поширеною серед стоматологій).

Надаємо гарантії на всі виконані роботи терміном на 3 роки, що є значно більше у порівнянні з іншими стоматологічними клініками, котрі зазвичай дають гарантію лише на 1-2 роки.

Історія та досягнення стоматологічного центру ЛАІВ-дент

Першу ліцензію ми отримали у 2006 році і з того часу виросли до повноцінного стоматологічного центру. Наші реконструйовані приміщення, що знаходяться в одній будівлі, відповідають усім вимогам, які висуваються до стоматологічних клінік.

Лікарі ЛАІВ-дент неодноразово брали участь у конкурсах реставраційних робіт і здобували звання Фахівець року 2005 та 2015.

Наші спеціалісти є випускниками кафедри ортопедичної стоматології, котрі прийшовши до нас з інтернатури, зараз продовжують свою практику та вдосконалюють уміння. Завантаженість фахівців центру висока і часто запис неа лікування відбувається за декілька тижнів, а то й місяць наперед.

Стоматологічний центр регулярно проводить навчання (майстер-класи, лекції, тренінги) для своїх лікарів, а також колективні обговорення особливих стоматологічних ситуацій з метою обміну досвідом та прийняття найоптимальніших рішень. Для таких заходів ми використовуємо окремий лекційний зал, обладнаний проектором та комп’ютерною технікою.

Навчання лікарів у стоматологічному центрі ЛАІВ-дент
Навчання лікарів центру

Обравши лікування у нашому центрі, клієнт отримує повний спектр стоматологічних послуг, професійне консультування, гарантію успішного й безболісного лікування та доступні ціни.

Вести здоровий і комфортний спосіб життя легко із ЛАІВ-дент!


Контакти стоматології ЛАІВ-дент

Завітайте у стоматологічний центр ЛАІВ-дент та особисто переконайтесь у високій якості надання послуг та дружній атмосфері. Запишіться на прийом у будь-який зручний для вас час.

Адреса й телефони

Графік роботи

понеділок–п'ятниця 9:00–20:00
субота 9:00–15:00
неділя вихідний