Лікування без бормашини (лікування карієсу у стадії плями)

Лікування карієсу без застосування бормашини можливе завдяки новітній технології ICON

У нашому стоматологічному центрі практикують новий спосіб лікування ранніх стадій карієсу, а саме у стадії плями, коли ще можна уникнути свердління бормашиною. Це технологія ICON, що являє собою процедуру ремінералізації. Вона зазвичай проводиться в декілька прийомів і дає змогу відвернути прогресування карієсу.

Метод ICON придатний у випадках коли ураження карієсом зачепило лише зубну емаль і першу третину дентину. Але, на жаль, він не замінить бормашину коли ураження глибоке. Саме тому надзвичайно важливими є регулярні обстеження у стоматолога.

Лікування ранніх стадій карієсу без бормашини
Лікування ранніх стадій карієсу без бормашини

Як працює технологія ICON

При лікуванні карієсу на початкових стадіях із застосуванням бормашини, частково втрачаються здорові тканини зуба, а завдяки технології ICON ми в змозі цьому запобігти.

Під впливом карієсу емаль зуба демінералізується в деяких місцях і під дією кислот, котрі продукуються патогенними бактеріями, стає більш пористою. Принцип дії технології ICON полягає у видаленні виключно уражених тканин, не зачіпаючи здорових.

Лікування карієсу із застосуванням технології ICON
Лікування карієсу із застосуванням технології ICON

Застосування сучасного методу ICON на практиці передбачає наступні дії:

  1. Спершу хворий зуб ізолюють від інших з допомогою спеціального матеріалу, щоб ICON, який являє собою рідину, потрапив лише на нього.
  2. Далі верхній мінеральний прошарок зуба із ураженням видаляється з допомогою гелю, дезінфікується та просушується.
  3. Наступним етапом є нанесення на це місце композитного матеріалу, що полімеризується під світлом лампи.

Препарат ICON надає обробленим ділянкам щільності і стійкості до кислот, але жодним чином не впливає на здорові тканини. На полімери замінюються лише пошкоджені натуральні тканини. У результаті зуб на довгі роки збереже свій колір і залишиться здоровим.

Лікуванню способом ремінералізації піддаються навіть важкодоступні місця, наприклад, ділянки між зубами. Сама процедура не займає багато часу і дозволена до застосування дітям та вагітним жінкам. Крім того, метод ICON зовсім безболісний і не потребує застосування анестезії.

ICON – неінвазивна технологія, тому не завдає жодної шкоди зубам. Однак, після регенерації зубної емалі з її допомогою, потрібно пам’ятати про регулярні візити до лікаря-стоматолога та щоденну гігієну ротової порожнини.

Отож, лікування карієсу без бормашини існує – і це новітня технологія ICON!

icon

Сучасне обладнання

Використовуємо новітню техніку на всіх етапах лікування

icon

Гарантія три роки

Надаємо найдовший термін гарантії на всі послуги

icon

Відсутність черг

Лікарські прийоми за чітким розкладом

icon

Адекватна ціна

Помірні ціни на високоякісні стоматологічні послуги


Контакти стоматології ЛАІВ-дент

Завітайте у стоматологічний центр ЛАІВ-дент та особисто переконайтесь у високій якості надання послуг та дружній атмосфері. Запишіться на прийом у будь-який зручний для вас час.

Адреса й телефони

Графік роботи

понеділок–п'ятниця 9:00–20:00
субота 9:00–15:00
неділя вихідний